2001-2002


Zaballa Landajo, Beatriz
Vitorica Mata, Jorge
Vilanova Juguera, Anabel
Zubikarai Goñi, Eñaut
Zuazua Arcarazo, Sandra
Zarrabeitita Ullibarri, Gerardo
Vatteone Romina, Beatriz
Schweiker, Alejandra
Serrano Sánchez, Regina
Sodupe Martínez de Olcoz, Javier
Tirado Santa Koloma, Nerea
Zaldua Peciña, Iñigo
Satrustegi Larunbe, Lain
Vara Martínez, Sergio
Santiago Cortes, Roberto
Vallejo Arregi, Ana
Sánchez Martínez, Martín
Urkiaga González, Inge
Saenz Solano, Sergio
Saez de Oier Tobalina, Pedro
Tobes Sesma, Ibon
Totorica Abrisketa, Aitor
Traode, Daouda
Sánchez Arizmendiarrieta, Itxaso
Ros Añon, Iñigo
Rodríguez Rodríguez, Alejandro
Rodríguez Ortega, Aitor
Rodríguez Fernández, Carlos
Rodrigo Viana, Mikel
Riesgo Unamuno, Asier
San Adrián Gorras, Sofia
Pérez de Albeniz Bergasa, Moisés
Reus Frontera, Jaume
Salazar Iñiguez de Heredia Izaskun
Pérez Fernández, Jon
Pérez Casas, Ana
Sagasta Lacalle, Xabier
Purroy Nievas, Alberto
Oregi Isasi, Xabat
Ordieres Rodríguez, José María
Pirla Iriondo, Arantza
Peña Arantzibia, Ekain
Pérez Aurtenetxe, Enrique
Ochandorena Baztan, Nerea
Oficialdegui Santamaría, Andre
Olano Iriarte, Ainhoa
Ollora Ezenarro, Jon
Pellicer Martín, David
Parellada Grinno, Juan
Mora Valvuena, Martín
Mora Valvuena, César
Monasterio Juaristi, Itsaso
Milagro Martínez, Eduardo
Martínez Ciaurriz, Carolina
Morales Morales, Eduardo
Moreno San Pedro, Eduardo
Moresi Fernando, Anibal
Muñoz Ortiz, Sergio
Narros González, Arturo
Martínez Alonso, Alfredo
Marín Calvo, Samuel
Marcos Gorospe, Izaskun
Mezo Ochoa, Iñigo
Lugo del Castillo, María Elena
Meyer, Beate
Martínez de Lagos, Lucas Javier
López Saiz, Borja
Matas Sánchez, Luis
López, Emilie
Mendia Mendiboure, Izar
Lorente Alcega, Javier
Martínez Lascurain, Gregorio
Martínez Davalillo, Zaloa
Lechón Hernández, Juan Luis
Leceta Murguzur, Aitor
Lasa Goikuria, Diego
Lana Romero, Francisco
Lafuente Lopez de Vicuña, Oroitz
Jiménez Barón, Javier
Iribarren Morras, Irantzu
Iribarren Galarza, Aritz
Iniesta Villas, Laura
López Busto, Estefanía
Gregorio Menezo, Lucía
Guinea Barcena, Verónica
Hevia Álvarez, Manuel
Hosoya, Hiroyasu
Lizundia Alkorta, Iban
Igartua Astibia, Iratxe
González Lau Caroline, Sussan
Gómez Ruiz de Mier, Jesús
García Valerio, Alejandro
García Parra, Elena
García-Monco Cavadas, Luis
Fernández de las Heras Marraron, Mikel
Federighi Rincón, Giancarlo
De Miguel Pérez, Lucía
Fernández Azkondo, Nerea
Díez Cantera, Fernando
Fernández González, Ana María
Ibáñez García, Iratxe
De Irala Vizcarra, Joana
Etxabe Jauregi, Mikel
Espinal Ainciburu, Aritz
Esnaola Blanco, Aitor
Eslava Uruñuela, Marta
Elorza Urdangarín, Joseba
Daca Díez, David
De Bellis Antonella, Maris
De Felipe Arnedo, Luis
Dueñas Barcelona, Julio
Dueñas Barcelona, Julio
Elorriaga Saseta, Begoña
Comas Bretón, Pedro Javier
Bou Alameda, Silvia
Blanco Jiménez, Luis Alberto
Colunga Moro, Carlos
Codes Lafuente, Iker
Catalán Hernández, Sergio
Bezanilla López, Pablo
Castillo Díaz, Maximino
Capodarte, Federica
Beorlegui Apesteguia, Javier
Bengoa Goikoetxea, Intxizu
Cantabrana Ibarguren, Naiara
Baldero Rubio, Sergio
Aranberri Agirregomezcorta, Itziar
Arce Hualde, Miguel
Álvarez Castelao, Abel
Bañales González, Diego
Arce Ojeda, Fernando
Arotzarena Eraso, Txomin
Álvarez Goiburu, Goretti
Begiristain Albisu, Miren
Ayesa Chasco, Francisco Javier
Azparren Arizcuren, Mikel
Beguiristain González, Imanol
Aragón Boluda, María Teresa
Alonso López, María
Agustech Carme, Aleix
Aguirreurreta Garín, Ana
Almada Mario, Nicolás
Barral de Miguel, Maialen
Álvarez Ruiz de Larrinaga, Josu
Alejandro Gutiérrez, Alberto
Alegría Barrero, Ignacio
Barcena Pérez, Alejandro
Acosta Álvarez, Rafael
Albo Lasagabaster, Alfonso
Alvarado Ruiz, Gemma