2002-2003


Gonçalves Noa, Patricia
Zubikarai Goñi, Eñaut
Zubiaurre Urrutia, Iban
Salazar Merino, Pablo
Viar Basterra, Lucas
Susaeta Jaurrieta, Néstor
Salazar Iñiguez de Heredia, Izaskun
Velasco Ortiz, David
Suhas Bazterrica, Ainara
Vara Martínez, Sergio
Sodupe Martínez de Olcoz, Javier
Vallejo Arregui, Ana
Simón Santamaría, Iñigo
Urkiaga González, Inge
Silva Fernandes, Filipe
Ziarrusta Atutxa, Olaia
Uribe Echevarría Castillo, Juan Ignacio
Sevilla Miralles, Juan
Zaldua Peciña, Iñigo
Turrillas Aranaz, Iñigo
Serrano Sánchez, Regina
Zaballa Landajo, Beatriz
Trigueros de Castro, Álvaro
Satrustegui Larumbe, Lain
Webster, James
Tovar Prieto, Lucía
Vitorica Mata, Jorge
Tokero Pinedo, Gaizka
Sanz Garde, Xabier
Vilanova Juguera, Anabel Isabel
Tirado Santa Koloma, Nerea
Pino Vera, Alejandro
Ortiz de Landaluce Hierro, María
Pinillos Lanz, Gorka
Ortiz de Landaluce Hierro, María
Ross Añon, Iñigo
Pérez Casas, Ana
Rodríguez Rodríguez, Alejandro
Pérez Aurtenetxe, Felipe
Sagasta Lacalle, Xabier
Pernia Martínez, Maria José
Ortiz de Eribe Gordo, Amagoia
Sáez de Ojer Tobalina, Pedro
Pérez de Albéniz Bergasa, Moisés
Ortas Armentia, Eduardo
Rupérez Palacio, Jonathan
Pérez Fernández, Jon
Rodriguez Ortega, Aitor
Peleato Iñarrea, Sergio
Rodrigo Viana, Mikel
Peláez Astorquia, Borja
Respaldiza Fernández, Miguel Ángel
Mena Bufanda, Carlos
Lafuente López de Vicuña, Oroitz
Martínez González, Rafael
Irizar Iruin, Javier
Martínez Díez, Carlos
Iribarren Galarza, Aritz
Martínez Davalillo, Zaloa
Iniesta Villas, Laura
Ollora Escenario, Jon
Martínez Ciaurriz, Carolina
Iglesias Morales, Jonathan
Olano Iriarte, Ainhoa
Martínez Alonso, Rosa
Ibarretxe Blanco, Ariene
Núñez Puertas, Lucía
Marín Calvo, Samuel
Hevia Sesma, Aitor
Moreno San Pedro, Eduardo
Malli, Helena
Hevia Álvarez, Manuel
Morales Morales, Eduardo
Maguregui López, Pablo
Monasterio Juaristi, Itsaso
López Saiz, Borja
Hetier, Cecile
Gómez Martínez de Lecea, Alberto
Fernández de las Heras Marañón, Mikel Aritz
Herrero Ramos Jara, María
Gómez Bravo, María
Feijoo Mielgo, Hugo
Heras Díez, Javier
Gil Ramon, Elisa
Guerra Sanz, Borja
Giangualano Aguareles, Genis
Gregorio Menezo, Lucía
García Sánchez, Manuel Alejandro
Goyeneche Apastegui, Amaia
García Sahelices, Sandra
Gorbea Ramírez de Ganuza, Jon
García Parra, Elena
González Torres, Diego
García Monco-Cavadas, Luis
González Gómez, Tagore
García Davalillo, Nagore
Gómez Ruiz de Mier, Jesús
Fernández Morales, Miguel
Gómez Puyol, Carlos
Fernández González, Ana María
Colomer García, Benjamín
Duque Ingunza, Andoni
Camarero Etxebarria, Eider
Federighi Rincón, Giancarlo
Dueñas Barcelona, Julio
Camarero Arrizabalaga, Laura
Ezquerro Lecumberri, Arantza
Domingo Bonal, Francisco
Bruns, Miriam
Esnaola Blanco, Aitor
Diez Cantera, Fernando
Bracho López, Alejandro
Escribano Serrano, César
Delgado Ussia, Naroa
Escallada Casas, Tatiana
De Miguel Pérez, Lucía
Errasti Iturrizar, Eider
De Irala Bizzarra, Joana
Eizagirre Aizpurua, Xabier
De Felipe Arnedo, Luis
Eizagirre Aizpurua, Eneko
Cubero Ibañez, Josu
Bello Garcia, Miguel
Arotzarena Eraso, Txomin
Begiristain Albisu, Miren
Argaiz Argaiz, Marta
Basaldua Castellanos, Ander
Arce Ojeda, Fernando
Barral De Miguel, Maialen
Arce Hualde, Miguel
Barcena Pérez, Alejandro
Aranberri Agirregomezkorta, Itziar
Bou Alameda, Silvia
Barcena García, Polentzi
Aragon Boluda, María Teresa
Blanco Jiménez, Luis Alberto
Azpiazu Juaristi, Jon Ander
Anasagasti Baraiazarra, Aritz
Bezanilla López, Pablo
Azparren Arizkuren, Mikel
Berzosa Perez de Heredia, Asier
Ayesa Chasco, Francisco Javier
Berzal Ruiz, Javier
Arrugada Tome, Ane
Beorlegui Apesteguia, Javier
Arrizabalaga Bedialauneta, Amets
Albo Lasagabaster, Alfonso
Álvarez Varela, Imanol
Agusti Soler, Víctor-Vicente
Álvarez Ruiz de Larrinaga, Josu
Aguirreurreta Garin, Ana
Álvarez Goiburu, Goretti
Aguirre Esparza, Carmen
Álvarez Castelao, Abel
Alvarado Ruiz, Gema
Aluart Linares, Daniel
Alonso Muruzabal, Francisco-Javier
Alejandro Gutiérrez, Alberto
Alegría Barrero, Ignacio
Aldazabal Belakortu, Inazio
Amutio Ibañez, Sandra