2004-2005


Vallejo Laskibar, Lucía
Zubikarai Goñi, Eñaut
Ugartetxea Badiola, José Mari
Ziarrusta Atutxa, Olaia
Ugarte Olabe, Ane
Zabaleta Aguirre, Maite
Trujillo Oncina, David
Vitorica Mata, Jorge
Trujillo Caballero, Pedro José
Vila Escamilla, Guiomar
Susaeta Jaurrieta, Nestor
Viguera Manzanares, Borja
Soravilla Lanz, Mario
Vidal Saeys, Enrique Diego
Soneira Aguin, Carlos
Viar Basterra, Lucas
Sobrón Beitia, Maitane
Zurutuza Veilleltt, David
Velasco Ortiz, Jon
Sevilla Ayensa, Carlos
Zulueta Coarasa, Teresa
Velasco Ortiz, David
Zubillaga Eceiza, Lierni
Pozo Muñoz, Miguel Ángel
Sesma Monreal, Carlos
Rodríguez Villaroel, Miguel
Portillo Marañón, Ibai
Satrustegi Larunbe, Lain
Rodríguez Rodríguez, Alejandro
Sastre Barrios, Carolina
Remesar Ruiz de Arcaute, Julen
Sanz Gómez, Álvaro
Redin Valencia, Carlos
Sanz Apodaka, Irantzu
Real Vicens, Gaspar
Santesteban Silanes, Javier
Ramos Delgado, Pedro
Sánchez Gil, Asier
Ramírez Martínez, Antonio Miguel
San Emeterio Melero, Rafael
Quintana Segovia, Lourdes
Ruiz Santos, Pablo
Quintana zurieta, Juan
Ros Añón, Iñigo
Presa Cantera, Víctor
Sesma Monreal, José Luis
Rojo Remírez, Lucía
Peleato Iñarrea, Sergio
Nájera Neila, Javier
Pedrosa González, Ane
Moreno López, Ainhoa
Ponce de León Bastida, Eduardo
Pastor Miranda, Víctor
Montero Elorza, Iban
Ponce Miñaur, Estibalitz
Pastor Irusta, Iker
Monreal Azcarate, Javier
Pernia Martínez, María José
Paradiñeiro Valero, Laura
Milagro Martínez, Eduardo
Pérez de Heredia Magán, Bittor
Otero Duque, Ibon
Mendizabal Cortabarria, Erika
Pérez Ruiz, Imanol
Ortiz Unceta, Esmeralda
Maurtua Hernández, Marina
Pérez Muñoz, Enrique
Ondarra Castilla, Aritz
Martínez de Lizarduy Resano, Izaskun
Pérez Iriarte, Sandra
Ollora Ezenarro, Jon
Martínez Patiño, Jesús
Pérez Fur, Arturo
Ocio Cuezua, Asier
Peña Carriqui, Lander
Noceda Robres, Amaia
Martínez González, Sergio
Loureda Santidrian, Antonio
Iñiguez de Ciriano Alonso, Jorge
Martínez González, Rafael
Loidi Inunciaga, Izaro
Ibarretxe Blanco, Ariene
Martínez Díez, Carlos
Llona Gutiérrez, Guillermo
Herreria Bonet, Ignacio
Martínez Davalillo, Zaloa
Legarda De la Fuente, Nicolás
Heras Díez, Javier
Marquina Martínez, Daniel
Lascaray Palacios, Félix
Gutiérrez Redondo, Sara
Marín Vargas, David
Lara Ruiz, Alberto
Guarrotxena Aranburu, Beñat
Marín Calvo, Samuel
Lanza Raggioti, Elena
Gracianteparaluceta López de Ipiña, Iñigo
Maeztu Otaño, Aritz
Juaristi Latienda, Sergio
González Torres, Diego
Lumbreras Castrejón, Beatriz
Jiménez Álvarez, Raúl
González Martínez, Mikel
Lumbreras Almunia, Fernando
Iturrioz Urkiza, Urtzi
Martínez Miñana, Cristina
Luengas Carreño, Daniel
Irazabal Gómez, Eider
Gómez Pino, Raimundo
Flores Uranga, Sebi
Elosegi López, Nerea
Gómez Martínez de Lecea, Antonio
Ferrero Uriz, Carlos
Elorza Muniozguren, Josu
Gómez Martínez de Lecea, Alberto
Fernández Díaz, Joaquín
Elgezabal Esnarrizaga, Lukas
Gomes, Mathieu
Ezpeleta Otero, Yosu
Eizagirre Letamendia, Lander
Goiria Urieta, Sara
Ezpeleta Otero, Itziar
Eizagirre Aizpurua, Xabier
Gjergji, klevis
Etxezarraga Álvarez, Ibai
Eguiraun_ Martínez, Ainize
Giglio, Mathieu
Etxebarria Jauregui, Josu
Egaña Telletxea, Unai
García Sánchez, Manuel Alejandro
Estévez Arraras, Iñaki
Duhour Demay, Ximun
García Sahelices, Sandra
Errazkin Herrero, Raquel
García Monco Cavadas, Luis
Errasti Zabaleta, Jon
Gómez Sáez, Ángel
Gabilondo Argarate ,Andoni
Erkiaga Lauzirika, Ibai
Delgado Ussia, Naroa
Cano Martínez, Jon
Beitia Meléndez, Arantxa
Del Valle Morillo, Iker
Cañas Rodríguez, Juan-José
Azparren Arizkuren, Mikel
De los Ángeles Vázquez, Isabel
Burguillo Pérez, Igor
Azkuenaga Uria, Josune
De Miguel San Martín, José
Bra Díaz, Cora
Crespo Angulo, Borja
Bores Cerezal, Javier
Cortés Montero, Mikel
Bilbao Del Olmo, Daniel
Cordava Vallera, Grecia
Bilbao Berrojalbiz, Xabier
Castillo Mendinueta, Mikel
Bergara Larrañaga, Markel
Castillo Aramburu, Xabier
Berchiche Izeta, Yuri
Domínguez Iriondo, David
Casanova Barea, Miriam
Beobide Larrañaga, Jagoba
Díez Cantera, Fernando
Cánovas Arceredillo, Antxon
Bello García, Miguel
Araico Pontejo, Itziar
Alonso Rocher, Borja
Apaolaza Llorente, Aitor
Alonso Muruzabal, Fco. Javier
Antón García, Mikel
Alonso Gordoa, Cristina
Ansotegi Gorostoia, Jon
Aldazabal Belakortu, Inazio
Atutxa Zalduegi, Jon
Anguiano Blanco, Jorge
Alcaide Echabe, Aitor
Atutxa Etxebarria, Nerea
Angoso Garcia, Javier
Albistegui Revilla, Alexander
Arrizabalaga Bedialaunneta, Amets
Andrés Borbolla, Andoni
Akizu Santacruz, Ander
Arotzarena Eraso, Iñigo
Álvarez Quintana, Mikel
Aguirre Callej, David
Argintxona Atxa, Jone
Altuna Ocariz, Irkus
Agirrezabal Otamendi, Olatz
Aramburu Celaya, Ireide
Alonso de la Fuente, Aurora
Arambarri Arriola, Alberto
Alonso, Desiree