2008-2009


Abel Coucceiro, José
Álvarez Quintana, Jon
Zengotitabengoa Gutiérrez, Iñaki
Zapico Gonzalez, Maria Soledad
Zanguitu Orbea, Ander
Vitorica Mata, Jorge
Vicente Elena, Adolfo
Vergara Sánchez, Inés
Sánchez de Haro, Lucía
Ortiz Arrieta, Ana
Ros Añon, Javier
Tellería Ajuriaguerra, Miren
Pino Fernández, Luis
Sánchez Arsuaga, Guillermo
Orive Arroyo, Aitor
Rondeau Laffort, Carolina
Tejería Sánchez, Isidro
Pérez Ochoa, María Elena
San Martín Espinosa, Ramón
Oregi Arbide , Maialen
Rojo Remírez, Lucía
Spa Martín, Lucía
Peñil Guillorme, Javier
San Gines Bahillo, Inmaculada
Ordieres Rodríguez, Beatriz
Rodríguez Rivera, Laura
Soler Pérez, Ignacio
Peña Carriqui, Lander
Samaniego Díaz, Tania
Rodríguez Nebreda, Henar
Sesma Pardo, Iñigo
Pascual Sáenz de la Torre, Alberto
Sainz de Medrano Sainz, Juan
Rodríguez Alzola, Idoia
Serrano León, Antonio
Pardo Gutiérrez, Rubén
Sáenz del Castillo Ibañez, Jon
Rodrigo Viana, Blanca
Sebastián Gómez, Ander
Palomar Jiménez, Pablo
Sáenz de Ocariz de Torre, Jon
Vasquez Echeverria, Alejandro
Rey Salazar, Laura
Sanz Sainz, Alejandro
Pagoaga Egia, Jon
Sáenz Zamora, Elena
Varela Sánchez , Alfredo
Remesar Ruiz de Arcaute, Mikel
Santobenia Sánchez, Michael
Otero Nieto, Javier
Ruiz de Apodaca Sobron, Iñigo
Valgañon Iriarte, Ignacio
Quesada Ganuza, Laura
Santamaría Aranda, Eduardo
Ostos Soto, Pedro
Rousselow Croisoevil, Diego
Torralba López, Juan José
Puebla Viana, Unai
Lang Benito, Ane
Miguelez Martínez, Jorge
Hernando Bañares, Álvaro
Maiztegi Etxeberria, Gorka
Gascon Anglada, Miguel
Lacasa Majo, Álvaro
Méndez Rodríguez, Ines
Gutiérrez Pascual, Susana
Lumbreras Castrejón, Beatriz
García Sotelo, Carlos
Kutz Larrañaga, Ramón
Maurtua Hernández, Marina
Guevara Lajo, Markel
Loroño Bilbao, Asier
García Olagaray, Ángela
Juan Estevan, Pablo
Mate Ostolaza, Mireia
Grijalba Vázquez, Daniel
López de Silanes Gallo, Carlos
García Nograro, Álvaro
Nájera Neila, Javier
Jauregui Sánchez-Beascoechea, Gaizka Xabier
Marzana Pagazaurtundua, Iñigo
Gridilla Saavedra, Carmen
Leiro Castro, Daniel
Muñoz Pérez, David Mariano
Irizar Iruin, Aitor
Martínez de Irujo Zoroquiain, Alba
Gorbea Remírez de Ganuza, Maider
Lasanta Cascante, Rubén
Muñoz García, Raquel
Martínez Seara, Rosalba
González Rodríguez, Rubén
Lasagabaster Unzueta, Inés
Moreno García, María
Ibañez Santervas, Mikel
Martínez Burgos, Mario
González Llorente, Jesús
Larrabide Sola, Estefanía
Moreno Fernández-Pinedo, María
Hoya Cubillas, Javier
Martín Sota, Ainara
Gómez Vidarte, Álvaro
Larizgoitia Andueza, Edorta
Morales Aguiar, Jesús
Hervías Ruiz, Pablo
Marín Palacios, Diego
Gómez Lejarza, Iker
Lapresta Calvo, Gustavo
Montero Elorza, Danel
Herrero García, Efrén
Mar Barrutia, Lide
Gil del Val, Adrián
Fernández Tamayo, Sergio
Azpiroz Manero, Luis Jesús
Díez Letona, Josu
Añorga Benito, Javier
Casanova Barea, Miriam
Fernández Goyenechea, Mikel
Azcarreta Ortiz, Itziar
Díaz Fernández, Juan Manuel
Angulo Lazpita, Mikel
Carrera Hernando, Nicolás
Fernández Adell, Héctor
Ayesta Zaballa, Koldo
Delignies Calderón, Pierre
Andreu Arzuaga, Jon
Calvo Mayoral, Marcelo José
Fernández-Yarritu Gómez, Alejandro
Asensio Andrés, Edurne
Del Álamo Mendizabal, Álvaro
Amasorrain Berroia, Mireia
Cadarso Sáenz, Diego
Ezpeleta Otero, Yosu
Arrieta Vargas, Amaia
De Vidarte Barajas, Javier
Alutiz Cantabrana, Alberto
García Lete, Alberto
Cabezón Domínguez, David
Ezpeleta Otero, Iciar
Arregi Goikoetxea, Miren
Cueto-Felgueroso Mejías, Paloma
García González, Carmen
Bravo Sánchez, Enrique
Esnaola Larrañaga, Koldo
Argaiz Cano, Fernando
Cuesta Beltran de Heredia, Mitxel
Garcés de los Fayos Urrutia, Jorge
Bolaños Bolaños, Bernardo José María
Echeverria Barandiaran, Ander
Aracama Zubeldia ,Cristina
Cinta Maraboto, Itzel María
Garcés Fuentelsanz, Carlos
Barrera Fonollosa, Borja
Echenagusia Nieto, Juan Marcos
Apellaniz Ojanguren, Unai
Choperena Aldanondo, Erika
Gallent Pin, José
Barcina Rodríguez, Txomin
Dueñas Cañas, Pedro Luis
Anton Martínez, Javier
Charters Jessen Christian, Tomas
Ferro López, Agel
Balanzategi Aguirrezabala, Gilen
Domínguez riondo, María
Anton Atorrasagasti, Ander
Catalán Díez, Lucas
Alomar Payeras, Marc
Akizu Santacruz, Ander
Aguirre Iturbe, Unai
Aguinagalde López de Calle, Julen